Android kullanıcıları için oldukça önemli bir problem olan imei problemlerine sonunda bir çözüm bulunabildi. Eğer Android telefonunuz var ve kullanıma kapandıysa Zopoimei isimli programı telefonunuza yükleyin ve herhangi bir imei verip kapatıp açın, telefonunuz yeniden kullanım için hazır durumda…

İmei yenileme işlemi için gereken programın kullanımını kısaca özetlemek gerekirse, programı telefona yükledikten sonra açınız, karşınıza ilk olarak bir hata mesajı gelecek, bu ekranda iki adet Çince yazılı buton göreceksiniz. Telefonunuzu 1. Çince yazılı olan butona tıklayarak uçak moduna alınız, telefonunuz çift hatlıysa üstteki imei 1 ve imei 2 kullandığınız imeidir, alttaki 2 imei ise vereceğiniz imeidir. Eski bozuk telefonunuzun imeinizi yazarsanız hiç bir sorun olmaz yeterki yazdığınız imei numarasını başka bir telefonda sim hat takarak kullanmayın. İmei numarasını yazdıktan sonra altta 4 tane çince tuş var ilk önce 2. tuşa sonra menü tuşundan power iconlu tuşa basıp telefonu kapatıp açın. Tüm işlemler bundan ibaret.

android-imei-yenileme

Önemli Not : Programın kullanımı sırasında oluşacak hatalardan ve telefonunuza gelecek olan zararlardan tamamen sizin sorumlu olacağınızı, imei değiştirmenin yasal yönden cezası olduğunu unutmayınız. Androidyukleme.com bu ve benzeri programların kullanımını kesinlikle önermez ve tavsiye etmez. Bu program sitemizde geliştiriciler için tamamen bilgilendirme amaçlı olarak tanıtılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar:

One Response to Android Imei Değiştirme Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir